FUDBAL

Уобичајен

Opštinsko prvenstvo u malom fudbalu (futsalu) održalo se 10.03.2017. u dvorištu belocrkvanske gimnazije i ekonomske škole. Takmičenje je počelo u 12h.

Ekipu naše škole činili su sledeći učenici:

  1. Ilija Gađeša
  2. Miloš Radivojević
  3. Nenad Jovanović
  4. Luka Tucović
  5. Jozef Mareš
  6. Siniša Romelić
  7. Dragan Despotović
  8. Ognjen Jovanović
  9. Uroš Kričak
  10. Milan Milić
  11. Nestor Veselinović
  12. Ognjen Simović
  13. Petar Ninić

Belocrkvanska gimnazija i ekonomska škola bila je poražena od strane TŠ „Sava Munćan“ rezultatom 2-3.17311891_10210080301496731_465534148_o

Advertisements

ODBOJKA

Уобичајен

Okružno takmičenje iz odbojke održano u utorak, 14.02.2017. je u Kovinu u gimnaziji i ekonomskoj školi „Branko Radičević“ sa početkom od 9h. Naša škola izgubila je od škole iz Alibunara.

17269248_10210080338337652_124979577_o

SPORTSKE NAGRADE

Уобичајен

Dodela sportskih nagrada u kategoriji školski sport za 2016. godinu održala se 14.02.2017. godine.

Najbolja sportistkinja naše škole u 2016. godini je Brkić Jelena, a najbolja ženska ekipa jeste odbojkaška ekipa gimnazije i ekonomske škole.

ODBOJKA

Уобичајен

Opštinsko prvenstvo u odbojci održano je 12.02.2017. godine u sali za fizičko vaspitanje OŠ „Dositej Obradović“ u Beloj Crkvi sa početkom od 10h. Protivnici naše škole bili su učenici TŠ „Sava Munćan“.

Za našu školu su igrale sledeće učenice:

  1. Marić Mina
  2. Brkić Jelena
  3. Davidović Sara
  4. Stojanov Spasenija
  5. Petrović Miljana
  6. Stošić Milica
  7. Sekulović Ana
  8. Žurka Ivana
  9. Mihajlović Milica

Belocrkvanska gimnazija i ekonomska škola pobedila je protivničku ekipu rezultatom 2-0.

 

Što se tiče muške ekipe, oni su izgubili od TŠ „Sava Munćan“ rezultatom 0-2.
Takmičenje se održalo takođe u sali za fizičko vapitanje OŠ „Dositej Obradović“ sa početkom od 10h, 10.02.2017.

Za mušku ekipu su igrali:

  1. Đorđević Petar
  2. Kuželka Marjan
  3. Jovanović Nenad
  4. Tucović Luka
  5. Romelić Siniša
  6. Lincu Marko
  7. Marković Nikola
  8. Mihajlović Uroš
  9. Petrovski Aleksa
  10. Preradović Saša